Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

En Çok Okunanlar

Ardahan’a Yeni Bir Firma; Karaca Ardahan

Ardahan’a Yeni Bir Firma; Karaca Ardahan

Ardahan’dan batıya yolcu taşıyan Özlem Ardahan- Koç Ardahan’dan sonra Karaca Ardahan Otobüs firması Türkiye’nin birçok ilinde tabelasını asarak yolcu taşımaya başladı.

21 Nisan 2011 20:26
font boyutu küçülsün büyüsün


Ardahan’dan batıya yolcu taşıyan Özlem Ardahan- Koç Ardahan’dan sonra Karaca Ardahan Otobüs firması Türkiye’nin birçok ilinde tabelasını asarak yolcu taşımaya başladı.

23 Nisan Saat 13.00’de İstanbul büyük otogarda yapılacak açılışla Karaca Ardahan Otobüs firması tecrübeli kaptan ve kaptan yardımcılarıyla, “Hizmette sınır yoktur” deyip yolcu taşımacılığına start verecek.

Daha önce Ardahan ve ilçeleri adına çok sayıda açılan firmaların çoğu kapanırken, Karaca Ardahan otobüs firmasıyla Ardahan 3. otobüs firmasına kavuşmuş oldu.

Konu hakkında gazetemiz açıklama yapan Karaca Ardahan otobüs firmasının kurucusu Dr. Gazi Karakurt; “Ben Göleliyim. Ardahan halkının kendi firmalarıyla taşınması için bu firmayı kurdum. Kendimde sağlıkçı olduğum için yolcularımızın temiz ortamda gidecekleri yere ulaştırmak için, temiz bir hizmet sunması için hazırladık ve yolda insanların temiz bir ortamda yolculuk etmeler için klimalı son model Trevego arabalarla bu yola çıktık” dedi.

###23 Nisan da Açılışa Herkes Davetlidir

Karakurt; “23 Nisan da İstanbul Büyük Otagar da, 25 Nisan da Göle ilçesinde yapacağımız yazıhane açılışından sonra sırasıyla; Ardahan, Damal, Hanak, Posof ilçesindeki yazıhanelerimizi açıp hizmete başlayacağız.

Ardahan’a kaliteli hizmet etmek için yapacağımız yazıhane açılışlarımıza bütün Ardahanlı hemşehrilerimiz davetlidir” dedi.

İrtibat:  Gazi Karakurt: 0533 256 99 38


yorumlayorum ekle


Yorumlar (3)
 • Göleli / 17 Nisan 2013 17:40

  Güzel Firma

  Gazi Bey Sizi Kutlarım..Çok Güzel Bir İşe Girmişsiniz.Yolculuk Yaptım Çok Memnunum..75 Plaka Bekliyoruz
 • Özgür Aydin / 28 Nisan 2011 20:03

  Yenilik

  Ben bir Şavşatlı olarak herkese hayırlı olmasını diliyorum.Memleketine yatırım yapan insanların desteklenmesi gerektiğine inanıyorum.
  Sevgiler.
 • erkan boz / 21 Nisan 2011 23:39

  karaca

  gazi bey bence yanlış bir işe girmişsiniz bende eski bir otobüscü olduğumdan biliyorum bnce paranızı başka sektörlerde kullanmalıydınız ynede hayırlı yazdıklarımı okursanız bi gn dediklerimi hatırlayacaksnz...======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================