Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

En Çok Okunanlar

Aşık Mustafa Aladağ Oğul 2 Türkü Evinde Sizlerle

Aşık Mustafa Aladağ Oğul 2 Türkü Evinde Sizlerle

Yöremizin güçlü sesi Ozan Mustafa Aladağ, Bağcılar Oğul 2 Türkü Evi’nde sahne alarak dinleyicilerine hoş vakitler geçiriyor.

6 Şubat 2011 17:10
font boyutu küçülsün büyüsün


Yöremizin güçlü sesi Ozan Mustafa Aladağ, Bağcılar Oğul 2 Türkü Evi’nde sahne alarak dinleyicilerine hoş vakitler geçiriyor.

Oğul  2 Türkü Evi’nde gazetemize açıklamada bulunan Mustafa Aladağ, “Bu mekan da başladığımdan sonra her geçen gün dinleyici sayım artmış durumda. Oğul 2 Türkü Evi’nde her pazartesi günü sahne alıyorum. Karslı hemşehrilerim ve dinleyicilerimi davet ediyorum” dedi.

Adres: Yıldıztepe Mah. Malta Durağı Bakırköy Caddesi No: 98 Bağcılar/İstanbul
Her Pazartesi Saat:19:00 ve 24:00 arası
İrtibat: Aşık Mustafa Aladağ Sizlerle

İrtibat http://mustafaaladag.com.tr


yorumlayorum ekle


Yorumlar (1)
  • Mustafa ALADAĞ / 9 Şubat 2011 16:07

    teşekkürler

    Değerli Siyasal Birikim gazetesinin yayın ve yönetim kuruluna,başkanına,okuyucularına bana gösterdikleri ilgi,alaka ve destekten dolayı teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================