Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

En Çok Okunanlar

Kars Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek hastanede

Kars Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek hastanede

Sindirim yollarında düzensizlik nedeni ile Kars Devlet Hastanesi Genel Cerrahi servisine yatan Zeybek, hastane odasında ziyaretçi akınına uğradı.

21 Aralık 2010 15:42
font boyutu küçülsün büyüsün


Sindirim yollarında düzensizlik nedeni ile Kars Devlet Hastanesi Genel Cerrahi servisine yatan Zeybek, hastane odasında ziyaretçi akınına uğradı.

Tacettin durmuş/Kars/Siyasal Birikim

Zeybek’in eşi Gülbahar Zeybek ise bir an olsun eşinin başından ayrılmadı.  Hastanedeki yapılan tetkiklerin ardından bir süre müşahede altında tutulan Zeybek daha sonra taburcu oldu. Zeybek’i hastane odasında Vali Ahmet Kara, Başhekim İsmail Yıldız, Serhat TV muhabiri Bülent Ertaş ve Ölçek Gazetesi Muhabiri Tacettin Durmuş yalnız bırakmayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Bu arada Zeybek’in rutin kontroller için kısa süreli olarak hastaneye yattığı öğrenildi.

Emniyet Müdürü Zeybek’i muayene eden Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Dr. Ömer Yazıcıoğlu ve Anestezi Uzmanı Hale Aksu durumunun iyi olduğunu söyleyerek bazı önerilerde bulundular.  Zeybek’in sağlık durumu ile ilgili olarak açıklama yapan Yazıcıoğlu, “Şu anda müdürümüzün sağlık durumu son derece iyi. Tetkiklerimiz başarılı bir şekilde geçti. Birkaç saat dinlendikten sonra kendisini taburcu edeceğiz. Daha sonra da takiplerimiz devam edecek. Bu arada her hastaya olduğu gibi kendisinde sağlık açısından tutması gereken önerilerimizi bildireceğiz.” dedi. 


yorumlayorum ekle


Yorumlar


  henüz yorum yok
======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================