Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

En Çok Okunanlar

Ayşe Bacı Vali Çapkın’ı Ziyaret Etti

 Ayşe Bacı Vali Çapkın’ı Ziyaret Etti

Ayşe Bacı İstanbul’dan tanıdığı, Iğdır valisi Hüseyin Çapkın için yaklaşık 1600 Kilometreyi yol kat ederek yeni görevinden dolayı tebrik etti.

26 Mayıs 2010 20:49
font boyutu küçülsün büyüsün


Ayşe Bacı İstanbul’dan tanıdığı, Iğdır valisi Hüseyin Çapkın için yaklaşık 1600 Kilometreyi yol kat ederek yeni görevinden dolayı tebrik etti.                            

30 yıldır polislerle iç içe yaşayan ve “Ayşe Bacı” olarak tanınan Ayşe Mezzek İstanbul’dan Iğdır’ gelerek Iğdır Valisi, Hüseyin Çapkın’ı ile görüştü.

Ayşe bacıyı makamında kabul eden Vali Çapkın, Ayşe Teyzeyi İstanbul’dan tanığını ve kendisini burada gördüğünden dolayı çok şaşırdığını söyledi. Çapkın, “ İstanbul polisin maskotudur. Ayşe Hanım kendisi 30 yıldır, polisimizle iç içedir, emniyet müdürlülüğünün önünde gezer birimlerimizi dolaşır. Ayşe Hanım halkımızın bir parçasıdır, bizi ziyarete gelmiş olması beni çok mutlu etti “dedi.

            Ayşe teyze ise, İstanbul’dan buraya sayın valimizi hem ziyaret hem kendilerini tebrik etmek için geldiğini, vali Çapkın’ın kendisini çok iyi derecede karşıladığını söyledi.

 Daha sonra vali Çapkın’ın talimatları doğrultusunda Ayşe Mezzek'e yetkililer tarafından polis evine götürülerek konaklaması için yardımcı olundu.

Halit Öztürk Iğdır/


yorumlayorum ekle


Yorumlar


  henüz yorum yok
======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================