Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

Ankara Göle Derneği Açılışını Yaptı

Ankara Göle Derneği Açılışını Yaptı

Ankara Göle Kültür Ve Dayanışma Derneği, İzmir 2. Cad. 47/1 Kızılay-Ankara adresinde aldığı binanın açılışını 31 Ekim’de büyük bir ilgi içerisinde gerçekleştirdi.

1 Aralık 2009 19:00
font boyutu küçülsün büyüsün


Ankara Göle Kültür Ve Dayanışma Derneği, İzmir 2. Cad. 47/1 Kızılay-Ankara adresinde aldığı binanın açılışını 31 Ekim’de büyük bir ilgi içerisinde gerçekleştirdi.

Sunuculuğu Göle Derneği Genel Sekreteri Ergüder Şimdi’nin yaptığı açılışa Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Yalçın Topçu, Ankara Milletvekili Zekeriya Akıncı, TESKOP Genel Başkanı Gürsel Doğru, Devlet Demir Yolları Sendikası Genel Başkanı Yunus Akıl, Ardahan Sevenler Derneği Başkanı Hasan Çağlayan, Sabahattin Şenlgül, KAI Sincan Dernek Başkanı Arif Kartal, Hoçvan Dernek Başkanı Balabey Yavuz, Göle Türkeşen Derneğj Başkanı Remzi Adıgüzel, YeniKöy Dernek Başkanı İmdat Askeroğlu, Hoştulbent Köyü Dernek Başkanı Öztürk Korkmaz, işadamı, siyasetçi, sivil toplum örgütleri, Kars Ardahan Iğdır ve Göleli hemşehrilerimiz katıldı.

Açılışta konuşan Dernek Başkanı Çetin Gültekin, Derneği kuruluşundan bu güne kadar derneğin yaşatılmasında ve bu güne kadar getirilmesine maddi ve manevi destek sunan herkese teşekkür etti.

Göle Derneği’nin böyle bir yere sahip olmasına önderlik ettiğimden çok gurur duyuyorum.

Kurulduğu günden beri bir yer alma hayaliyle yaşadık.

Bu dernek binasını aldık.  Çecil peynir, lavaş, kete, Göle pastası ikram edildi.

Bilgi almak Ve Üye Olmak İçin Lokal Müdürü: Cevdet Gültekin: 0538 764 94 56

Cevdet Gültekin/Ankara/ Siyasal Birikim


yorumlayorum ekle


Yorumlar (1)
  • GÖLELİ DEVRİM / 6 Aralık 2009 02:34

    HAYIRLI OLSUN

    Göle li kardeşlerim gelin bir olalım.Diri olalım,iri olalım.Gün birlik günüdür.ÇETİN başkana teşekkürler.======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================