Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

En Çok Okunanlar

Tuncer Polat İzmir Karabağlar CHP'den Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu

Tuncer Polat İzmir Karabağlar CHP'den Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu

Yeşil Göle Ve Durucasu Dernek Başkanı Ar-Fed Genel Sekreteri Olan Polat Karbağlar Belediye Meclisine Aday Adayı Oldu...

3 Şubat 2009 12:48
font boyutu küçülsün büyüsün


Yeşil Göle Ve Durucasu Dernek Başkanı Ar-Fed Genel Sekreteri Olan Polat Karbağlar Belediye Meclisine Aday Adayı Oldu...

Yeni bir seçim geliyor. Artık zaman iş, refah, adil paylaşım, sosyal adalet Zamanı olacak… Bu seçimde Karabağlar, ya aydınlık bir geleceğe taşınacak, yada belirsizlik,   İstikrarsızlık içine yuvarlanacaktır karanlığa teslim olacaktır.

Dünya ve ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Fakir iyice fakirleşiyor, zengin iyice zenginleşiyor ve orta sınıf kayboluyor. Yoksuluk, yolsuzluk ve yandaşlık  üç Y teorisi adı altında almış başını gidiyor.insanların dini duyguları kullanılarak ülke ortaçağ karanlığına götürülmek isteniyor.

Bir Umudumuz, Bir İddiamiz, Bir Ütopyamiz  var artık sokak çocukları, işsiz insanlar, ezilen kadınlar, işkencede ölenler, savaşlar, üniversite kapılarında bekleyen gençler, aç kitleler… görmek istemiyoruz.

          Yoksulluğu da karanlığı da yenmek istiyoruz .tamda bu noktada CHP ye iş düşüyor. Daha güzel bir yaşam ve güçlü bir Türkiye CHP ile mümkün.

Karar bizim… Oylarımızla geleceğimizin kapısını açacağız…    

CHP, temiz siyaset ahlak istikrar ve değişim isteğinin odağı olmustur. Türkiye nin yeni bir başlangıca ihtiyacı var CHP bu tarihsel sorumluluğunun bilincindedir. Artık herkesin işi olan

Sağlıklı ve güçlü bir Karabağlar için CHP zamanı diyoruz bunun için sizleri eşinizle dostlarınızla doğru yere oy vermeye bekliyoruz.

Gelin önce kendi yaşadığımız çevreden başlayalım… 

Ya iş - Refah, Ya Dürüst Yönetim ,Ya Temiz Siyaset Sosyal Adalet

Karabağları yeniden yapılandıracağız vatandaşa hizmet sunan saydam , verimli ve demokratik Karabağlar yapacağız. Bunu siz değerli Karabağlar halkının desteği ile başaracağız,

Karabağlar Halkını Ezdirmeyeceğiz Hedefimiz Vatandaş Odaklı Yönetim Olacaktır.

Halkla Birlikte Yöneteceğiz Karabağlar Kent Konseyini Kuracağız.

Ö Z G E Ç M İ Ş İ M

Doğum yeri -Eğitim  .   Göle 01.01.1963 Lise Mezunu

Çalışma hayatım; 1980 öğrenci iken göle orman işletmesinde mevsimlik işçi olarak çalışmaya başladı işçilerin grev örgütlenmesinden dolayı işten atıldım. 1980 12 Eylül’ünde eğitimime 1 Yıl ara vermek zorunda kaldım 1983’ de eğitimimi tamamladıktan sonra asker oldum 1985 görevimi tamamladıktan sonra 1985 sonu itibari ile İzmir’e yerleştim bir müddet serbest çalıştıktan sonra 1992 ‘de Tariş’te işbaşı yaptım  Tariş Zeytin Yağı Kombinasın’da dört yıl baş temsilcilik 4 Yılda Tek Gıda İş Sendikasında mali sekreterlik görevlerinde bulundum   2003 yerel seçimlerinde Partim’den Belediye Meclis Aday Adayı olmak için Ayrıldım  partimin yaptıgı sıralamayı saygıyla karşıladım. 

Aile yapım; Evli ve iki çocuk babasıyım eşim ev hanımı kendim  emekli ve ticaretle uğraşmaktayım büyük oğlum Muhasebeci küçük oğlum askerlik görevini yapmaktadır .

Siyasi Hayatım;            1986 Parti üyeliği başlayıp bugüne kadar kesintisiz delege  olarak devam etmektedir . Partimin çeşitli kademelerin de ve özellikle işçi komisyonunda sade üye ve işçi komisyonu başkanlığı yaptım 1994 yerel seçimlerinde Konak ilçe Yönetim Kurulu üyeliğine seçildim SHP- CHP birleşmesinde Konak İlçe Başkan Yardımcılığı görevini üstlendim daha sonraki kongrede tekrar Konak İlçe Yönetimi Kurulu üyeliğine seçildim ve Başkan Yardımcısı oldum. 2000 – 2002 Yılları arasında İL Yönetim Kurulu üyeliği yaptım  Genel seçimlerde Bayındır ilçemizden sorumlu İl Yönetim Kurulu üyesiydim daha sonraki dönemlerde kongre ve il delegelik görevim devam etmektedir. Ardahan İli Göle İlçesi Durucasu Köyü Dayanışma ve Kültür Derneği Başkanlığı – Ardahan Yeşil Göle Dernek Başkanlığım – Ardahan İli Yöre İlçeleri ve Köyleri Dernekler Federasyonu (ARFED) genel sekreterliği görevlerim devam etmektedir.  Konak İlçesi Kongre ve İzmir İl delegesiyim 29.03.2009 yerel seçimlerinde Karabağlar ilçemizden Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adayı’yım.


yorumlayorum ekle


Yorumlar (3)
 • murat poyrazoğlu / 9 Nisan 2009 11:27

  hayırlısı olsun ınsallah bende karabaglardan orhan ve erene selamlar by_hako
 • murat poyrazoğlu / 9 Nisan 2009 11:27

  hayırlısı olsun ınsallah bende karabaglardan orhan ve erene selamlar by_hako
 • İlyas kanatlı / 15 Mart 2009 02:43

  YAKIŞIR

  Değerli Arkadaşım senin gibi dürüst çalışkan içinde hizmet aşkı olan bir kişiye desteğimiz sonuna kadar başarılar diliyorum.======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================