Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

En Çok Okunanlar

CHP ÜMRANİYE ADAYI SACİT EYÜBOĞLU

CHP ÜMRANİYE ADAYI SACİT EYÜBOĞLU

CHP Ümraniye’yi almak için güçlü bir aday ile şansını deneyecek. Sacit Eyüboğlu Ümraniye'den Aday

17 Ocak 2014 15:26
font boyutu küçülsün büyüsün


    CHP Ümraniye'yi almak için güçlü bir aday ile  şansını deneyecek.

Sacit Eyüboğlu Ümraniye'de bilinen ve destek gören, tanınmış, saygın bir aday.  Türkiye değişim Hareketi Ümraniye İlçe başkan olarak görvev yapan Eyüboğlu, Mustafa Sarıgül'ün CHP'ye dönmesi ile CHP çatısı altında seçim yarışına girecek.

    Ümraniye Trabzonlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanlığını da yapan Eyüboğlu, Karadenizli seçmenin yoğun yaşadığı Ümraniye'de şanslı görülüyor.

     Aday adylığı sürecinde CHP Ümraniye'den tek  aday adayı olarak çıkan Dr. Mehmet Özkaya sosyal paylaşım sitesinde partisinin aday olarak gösterdiği Sacit Eyüboğlu ile kenetlenerek seçim yarışında kendisini destekleyeceğini ifade etti.

    Sacit Eyüboğlu Türkiye'de yaklaşık olarak 500.bin nüfusa sahip bir aileden geliyor. CHP'li eski milletvekili  Orhan Eyüboğlu, Gazeteci Ali Eyüboğlu, Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi tanınmış kişiler de bu aileye mensup.

  CHP ümraniye'de adaylık sürecinde iyi çalışırsa bu seçimde başarabilir.

Burhan Görken / Ümraniye / Siyasal Birikim


yorumlayorum ekle


Yorumlar


  henüz yorum yok
======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================