Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

En Çok Okunanlar

Kutlu Zafer Dikici; Meclis üyesi aday adayı oldu

Kutlu Zafer Dikici; Meclis üyesi aday adayı oldu

3. Bölgenin tanınmış simalarından ON- NUR Isı Sistemleri ve Doğalgaz Mühendislik şirketinin yönetim kurulu başkanı Kutlu Zafer Dikici CHP Küçükçekmece belediyesi Meclis Üyesi aday adayı oldu.

14 Eylül 2013 18:57
font boyutu küçülsün büyüsün


Kutlu Zafer Dikici; Meclis üyesi aday adayı oldu

3. Bölgenin tanınmış simalarından ON- NUR Isı Sistemleri ve Doğalgaz Mühendislik şirketinin yönetim kurulu başkanı Kutlu Zafer Dikici CHP Küçükçekmece belediyesi Meclis Üyesi aday adayı oldu.

Adaylık hakkında siyasal Birikim Gazetesine açıklamada bulunan ON- NUR Isı Sistemleri ve Doğalgaz Mühendislik şirketinin yönetim kurulu başkanı Kutlu Zafer Dikici; Atalarımın, dedelerimin izinde CHP'nin kazanması için K. Çekmece belediyesinde Belediye Meclis üyesi aday adayı oldum . Bu yerel seçimlerde gayret ve çabayı gösterip CHP'yi K. Çekmece'de yerelde iktidara taşımak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.

 

###Kutlu Zafer Dikici Kimdir

1971 Kars Merkez Paşaçayır Mahallesinde doğdu

İlk ve orta öğretimini Kars'ta yaptı Babası Kars Eski Müze Müdürü   Şadan Dikiçi Antalya'ya tayini çıkınca Liseyi Antalya Teknik lisesinde tamamladı.

12 Yıl İstanbul Harbiye Askeri müze'de klima bakım şefi görevinden  kendi isteğiyle istifa edip 2005 yılında kendisine ait ON- NUR Isı Sistemleri ve Doğalgaz Mühendislik şirketini kurdu.şirketi bölgesinde mühendislik hizmetleri ve ECA satış işlevi yapmaktadır.Bölgesinde faaliyetlerinden dolayı sevilen iş adamlarından birisidir.

2010 yılında Küçük Çekmeme İşadamları Derneği yönetim kurulu üyesi oldu.

2005 Yılından beri bölgesindeki okulların okul aile birliği başkanlığını yürütmekte olup,

aynı zamanda Eğitim ve öğretime sürekli katkı sunan İnönü Mahallesi eğitim ve Dayanışma Derneği yönetim kuru üyeliğini ,K.çekmece milli eğitim derneği yönetim kurulu üyeliği görevini  yapmaktadır.Evli  ve 3 çocuk babasıdır.

2010 yılında CHP Küçük çekmece ilçesini üye oldu .

2011 K Çekmece İlçe delegesi ve CHP K. Çekmece İlçe yönetim kurulu yedek üyesi oldu .üye olduğu günden beri partisinin her faaliyetinde görev almıştır.

2013 yılında CHP Küçükçekmece belediyesine meclis üyesi aday adayı oldu.

Temel Özcan/İstanbul/Siyasal Birikim

 

 


yorumlayorum ekle


Yorumlar


  henüz yorum yok
======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================