Künye   |  Bize Ulaşın   |  Giriş Sayfam Yap   |  Sık Kullanılanlara Ekle
=============================================================== ============================================================== _______________________________________________________ ___________________________________________________________ ================================================================= =================================================================
0.00
0.00
0.00

Resul Yıldız Kars’ı onurlandırdı

Resul Yıldız Kars’ı onurlandırdı

Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından ihdas edilmiş olan bu yıl 3. düzenlenen “TBMM üstün hizmet ödülü” töreni 10 Temmuz 2008 Perşembe günü saat 10:00 da TBMM Tören Salonu’nda düzenlendi.

18 Ağustos 2008 12:38
font boyutu küçülsün büyüsün


Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından ihdas edilmiş olan bu yıl 3. düzenlenen “TBMM üstün hizmet ödülü” töreni 10 Temmuz 2008 Perşembe günü saat 10:00 da TBMM Tören Salonu’nda düzenlendi.

Törende Kars Valiliği tarafından aday gösterilen işadamı Sn. Resul Yıldız TBMM Başkanlık Divanı tarafından ödüle layık görüldü. TBMM Tören Salon’unda ki törene TBMM Başkanı Sn. Köksal Toptan, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Sn. Hayati Yazıcı, Milli Eğitim Bakanı Sn. Hüseyin Çelik, Bayındırlık ve İskan Bakanı Sn. Faruk Özak, Devlet Bakanları Sn. Said Yazıcıoğlu ve Nimet Çubukçu, eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, TBMM Başkan Vekilleri, milletvekilleri ve Üstün Hizmet ödülü’ne aday gösterilen kişi ve kuruluşlar, aday gösteren Valilerin katılımıyla gerçekleşti.

Yaptıkları hizmetlerle TBMM Hizmet Ödülü’ne layık görülen kişi ve kurumlara ödülleri TBMM  Başkanı Köksal Toptan tarafından verildi.

İşadamı Resul Yıldız’ın ödül aldığı törene Kars Valisi Mehmet Ufuk Erdem, Kars milletvekilleri Zeki Karabayır ve Mahmut Esat Güven, Belediye Başkanı Sayın Naif Alibeyoğlu ve İl genel Meclis Başkanı Muzaffer Yağcı katıldı.

www.siyasalbirikim.com.tr


yorumlayorum ekle


Yorumlar (1)
  • yetkin aydın / 12 Nisan 2009 00:24

    iş insanı

    bazıları konuşur, bazıları iş yapar. Yıllardır hemşehricilik muhabbetleriyle heryerde kafa şişiren çok karslı dinledik. Ama Resul Bey, Hüsnü Özyeğin vb adamlar insan gibi insan, iş insanları!Keşke havadan para kazanma ve mafyacılık oynamak heveslisi birçok karslı yerine bu insanlar gibi bir kaç karslı daha olsaydı======================================= ======================================= ====================================== ====================================== =================================== ==================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= ===================================== ====================================== ======================================= ======================================= ======================================= ======================================= ====================================== ====================================== ====================================== ======================================= ======================================= =======================================